Юридическая компания "Бизнес Адвокат"
ВАШ БИЗНЕС В БЕЗОПАСНОСТИ

Про Нас

2 сентября 2012 г. admin Просмотров: 638 RSS Обсудить

Юридична компанія "БІЗНЕС АДВОКАТ" здійснює правове забезпечення Бізнесу.

Ми захистимо Ваш Бізнес при проведенні перевірок контролюючими органами та під час здійснення слідчих дій правоохоронцями. Також, надаємо послуги з оскарження рішень податкових органів в адміністративному та судовому порядках.

Адвокати забезпечать надійний захист в кримінальному процесі по справам, що пов'язані з веденням господарської діяльності.

Співробітники нашої Компанії здійснюють ефективне представництво інтересів юридичних осіб в судах у спорах про стягнення заборгованості з наступним супроводженням виконання рішення суду, забезпечують ефективне супроводження справ про банкрутство.

Фахівці ТОВ "Бізнес Адвокат" швидко та якісно проведуть реєстрацію нового підприємства, здійснять всі необхідні дії пов'язанні з реєстрацією зміни місцезнаходження Вашого підприємства, КВЕДів, учасників чи керівника господарського товариства, нададуть правову допомогу при ліквідації юридичної особи.

Мета нашої діяльності: звільнення Клієнта від необхідності самостійного вирішення проблемних питань, що виникають завдяки чиновникам, правоохоронцям та недобросовісним контрагентам.

З нами Ваш Бізнес у безпеці.

З повагою,

Команда ТОВ "БІЗНЕС АДВОКАТ"

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Имя и сайт используются только при регистрации